گیفت کارت آیتونز اپل و نحوه شارژ اکانت اپل آیدی توسط گیفت کارت

یکی از فاکتور های ساخت اکانت اپل آی دی داشتن کارت اعتباری بین المللی است اما برای کسانی که به کارت بانک های اعتباری دسترسی ندارند اپل گزینه ی دیگری به نام گیفت کارت آیتونز  (iTunes Gift Card) یا همان کارت هدیه را در نظر گرفته است که میتوانید از طریق آن اکانت آیتونز خود (اپل آی دی) را شارژ نمایید و نرم افزارها و دیگر محصولات داخل آیتونز استور را خریداری کنید.

برای استفاده از این آپشن ابتدا باید گیفت کارت آیتونز تهیه کنید . برای تهیه گیفت کارت میتوانید به ۲ صورت عمل کنید ، حالت اول خرید اینترنتی میباشد که باز هم نیاز به کارت بانک های اعتباری بین المللی دارید و حالت دوم خرید از سایت های اینترنتی ایرانی یا فروشگاه های مرکز خرید اپل در شهرتان میباشد، گرچه برای راحت تر بودن و امن تر بودن خریدتان میتوانید از طریق سیستم فروش گیفت کارت آیتونز در وبسایت ما اقدام نمایید .

آیتونز گیفت کاردها به قیمت های آزاد موجود است که میتوانید با توجه به مقدار نیاز ، گیفت کارت مورد نظر خود را انتخاب و به سبد خرید بیفزایید و پس از پرداخت بلافاصله در ایمیل و موبایل خود کد ۱۶ رقمی گیفت کارت را دریافت نمایید .

پس از تهیه گیفت کارت اپل  به صورت زیر میتوانید از آن استفاده کنید.

مرحله اول : اگر از ویندوز استفاده میکنید باید نرم افزار آیتوز را نصب کنید و از طریق این نرم افزار به اپل آی دی خود وارد شوید.

 

گیفت کارت آیتونز برای شارژ اپل آیدی

 

چطور آیتونز را شارژ کنیم

 

گیفت کارت آیتونز برای شارژ اپل آیدی

مرحله دوم : پس از وارد کردن یوزرنیم (Username) و پسورد (Password) خود ، اروری (Error) مبنی بر کامل کردن قسمت مالی حساب کاربری شما به شما نشان داده میشود و به صورت مستقیم به قسمت حساب های بانکی اکانت شما وصل میشود.

در این قسمت برای وارد کردن اطلاعات گیفت کارد بایر روی لینک "To redeem a code ,click here" کلیک کنید .

خرید گیفت کارت آیتونز

مرحله سوم : بعد از کلیک کردن روی لینک مورد نظر صفحه زیر به شما نمایش داده میشود و در فیلد خالی که نشان داده میشود (Code) کد 16 رقمی گیفت کارت خود را وارد کنید و بر روی گزینه "Redeem" کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه "Redeem" مقدار پول دلاری گیفت کارد مورد نظر شما به حساب کاربریتان اضافه میشود و میتوانید از محصولات آیتونز استفاده کنید. 

 گیفت کارت آیتونز